Дякуємо, тренере!
Анатолій Безсмертний залишає посаду головного тренера футбольного клубу «Вікторія» Суми. Результативна та якісна робота Анатолія Петровича на чолі нашої команди відкрила для нього нові перспективи – тренера було запрошено до тренерського штабу київського «Динамо». Упродовж 5 років у «Вікторії» Анатолій Петрович став не просто наставником команди, а справжнім лідером, який щоденно віддавав себе клубу, колективу…
